Güllerin şehri Isparta’da Ben zamanı

Kalbime gelen bir çağrı ile Yunus Emre’yi ziyaret etme, Isparta’ya doğru yola çıkma zamanı gelmişti. Mayıs ayında gül hasadına gittik, muhteşemdi…

IMG_4725

Ve şimdi güllerin şehri Isparta’da, lavanta hasadı deneyimi ve sürprizlerle dolu bu gezide buluşuyoruz.

”Ben zamanı” yaratmak isteyenlere duyurulur.

 

Sizleri 6-7-8 Temmuz 2019 tarihlerinde Isparta’da mistik bir yolculuğa, ‘’Ben zamanı’’ tatiline davet ediyorum.

 

 

 

Kalbinize bir çağrı geliyorsa, ruhunuz bu yolculuğa çekiliyorsa lütfen haberleşelim.
Isparta’nın sembolü gül…gulll

Gül, göksel mükemmelliği bünyesinde barındırırken dünyasal tutkuları da içeren, dolayısıyla içinde zıtlıkları taşıyan son derece kompleks bir ezoterik semboldür. Gül hem zaman, hem ebediyet’tir; hem yaşam hem de ölümdür, hem doğurganlık hem de bekarettir. Gül mükemmelliktir, tamamlanmanın, yaşamın gizeminin, hayatın kalp merkezinin, bilinmeyenin sembolü olup güzellik, zerafet, mutluluk ve aynı zamanda tutkuların da sembolüdür. Dişil tanrıçaların çiçeği olarak gül; sevginin, hayatın, yaratılışın, doğurganlığın ve insandaki dişil gücün sembolüdür. Gül’ün Antikçağ inisiyasyonlarında da ruhsal aydınlanmanın sembolü olduğu söylenir. Alıntıdır, gül sembolü hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz.

llll

Gelelim lavantaya

Lavanta ruhani, manevi titreşimi oldukça yüksek bir çiçektir. İsmi Latince yıkanmak anlamına gelen lavare kelimesinden türetilmiştir.

lavanta-ii

Lavanta güçlü bir temizleyici olduğu gibi, endişe, tasa, kaygı, heyecan, stres, uykusuzluk, ankisiyete, mani atakları ve depresyona birebirdir. Doğal tedavi yöntemlerinin kraliçesidir. Yanıkları, morluk ve çürüklükleri iyileştirir, doğal antidepresandır.

Lavanta, doğanın bize sunduğu en güzel koruyuculardan biridir; mikropları kırmak için eskiden evler lavanta sularıyla silinirmiş. Mısır medeniyetinde renk odalarına, ruhsal temizlenme için biberiye ve lavanta astıklarını biliyor muydunuz? Böcek ısırması veya sokmasına iyi gelir. Ruhun en iyi arkadaşı, limbik sisteminin en güçlü uyarıcısıdır.

 

Lavanta sihirli bir bitkidir; güçlü titreşimlerini ve büyüsünü taşıyan keskin ama bir o kadar da yumuşatıcı kokusunu hemen alırız. Ezoterik çalışmaların baş tacı, her evde olması gereken bir şifacıdır o. Modern ve alternatif tıpta sıklıkla adını duyduğumuz bir çiçektir lavanta. Özellikle duygu durum bozukluğu tedavisinde kullanılır. Çakra alanlarındaki blokajları açan, özgür kalmamızı sağlar. Lavanta ruhumuzda ki dalgalanmaları engeller, yüksek şifa titreşimleri barındırır.  7. çakra çiçeği olarak da tanınan lavantanın spiritüel manada yüksek anlamlar barındırdığına iyileştirici titreşimlerinden sakinleştirici ve huzur verici özel bir etkisi vardır. (lavantayla ilgili yazı alıntıdır)

Anda ve akışta gerçekleşen yolculuğumuzda farkındalıkla ilerliyoruz. Niyetlerimiz doğrultusunda meditasyon, regresyon ve eft çalışmalarıyla turistik bir gezinin ötesinde bir deneyim için hazır mısınız?

IMG_4987

Yunus Emre ziyaretimiz,

Salda Gölü,

Eğirdir,

Sagalasos Antik Kenti

Kovada milli parkı hissedeceğimiz  yerlerden bazıları…

Daha fazlası anda ve ilahi akışa bıraktıkça bizimle olur..

 

salda

Isparta-Kovada-Gölü-Milli-Parkı-700x525

sagalasos

6 Temmuz 2019 Cumartesi gidiş 13.15 Thy uçağı ile ISPARTA’ya
8 Temmuz 2019 Pazartesi dönüş 19.50 Thy uçağı ile DENİZLİ’den
* Uçak biletlerinizi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 gece oda kahvaltı konaklama, Hilton Garden Inn Otel’de 2 kişilik odada…
+
3 gün boyunca anda ve akışta Hande Akın’ın kalbinin rehberliğinde bireysel ve grup olarak regresyon, eft, farkındalık çalışmaları ve meditasyonlar
+
Isparta havaalanından otel ve otelden Denizli Havaalanı transfer
+
3 gün boyunca geziler

  • Lavanta hasadı
  • Yunus Emre
  • Yazılı kanyon
  • Eğirdir
  • Kovada Milli Parkı
  • Sagalassos Antik Kenti
  • Salda Gölü
  • Pamukkale gezileri araç, transferler, rehberlik ücrete dahildir.
  • Uçak bileti, müze ve ören yeri giriş ücretleri dahil değildir.

pamukkale

1.300 TL + uçak + öğlen ve akşam yemekleri

Tek kişi olarak konaklamak isteyenler için ücret farkı bulunur.

Katılım için 20 Haziran 2019 tarihine kadar ödemelerin yapılması gerekmektedir.

Belirli sayıda kişi ile bu seyahat yapılacağından ödemesini yapanlar önceliklidir.

KDV dahil değildir.

Serbest zamanda öğlen ve akşam yemekleri, gezilecek yerlerin dışındaki ulaşım bedelleri, İstanbul havaalanından dönüş transferi hariçtir.

Sorularınız ve katılım için

akinhande@gmail.com

5327832141 egirdir golu0:00
0:00