Yeni Ben için Mavi Yolculuk

Her yolculukta insan kendinden kendine yürür.
Yürüdükçe insan keşfeder kendini, içindeki “BEN”leri…
ve Yunus’un dediği gibi bir “BEN” var benden içeri…
Kendinizle tanışmaya, değişime, dönüşüme hazırsanız, yepyeni bir hayat istiyorsanız kendinizle ve ilahi akışın sürprizleriyle mavi yolculukta buluşalım.

Hande Akın ile farkındalık sohbetleri, meditasyonlar, REGRESYON, EFT, EZOTERİK şifa çalışmaları ve doğanın eşsiz şifasıyla BİRleşmeye davetlisin.

Bir taraf MAVİ bir taraf YEŞİL…
Kalpten bir hissediş, içsel bir çekiliş varsa yerin hazır! 01 Ağustos Pazartesi günü 12.00’da Bodrum Seagarden’dan hareket edecek teknede 6 kabin bulunmaktadır. Toplam 10 kişi olarak yapılan bu yolculukta Hande Akın çalışmalarıyla ÖZden geleni paylaşıyor. Her bir katılımcı için bükülmez bir gelişim niyeti, içsel yolculuğun tatlı heyacanı ve gerekli maddi koşulları sağlamak yeterlidir 🙂

Kamaralar iki kişi paylaşımlıdır. Ancak; yıldızların altında uykuya dalmak ve güneşin doğuşunu izleyerek uyanmak için güvertede yeriniz hazır.

Sabah öğle akşam yemekleri 5 çayı ve ikramları teknedeki mürettabatın ücreti ve tüm kişisel&ruhsal gelişim çalışmaları, 5 gece teknede konaklama dahildir. Bodrum’a ulaşım hariçtir.

8 kişilik yerimiz olduğundan 2.150 TL ödemenin 22 Temmuz’a kadar yapılması gerekmektedir. Yolculuk tarihine bir hafta kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz 🙂

Kamaralar iki kişi paylaşımlıdır. Duş ve elektirikli wc mevcuttur.

Kontenjan 8 kişiliktir.

2015 kampı videosu https://youtu.be/78BcgX1dxpM
2016 kampı videosu https://youtu.be/MHN2mnR1b1M

Sabah Gazetesi’nden Gül Kireklo’nun bu çalışmayı anlatan yazısı https://www.handeakin.com/mavi-sularda-ruhsal-survivor-tatili-gul-kireklo/

Sorularınız ve kayıt için

benzamani@benzamani.com 535 629 78 68
ödeme son gün 22 Temmuz Cuma

Hande Akın hakkında

Hayat amacı; akışta kalarak keyifle ve neşeyle
insanlara destek olmak, insanların daha mutlu olmaları için kişisel dönüşümlerini sağlamak böylece;
gelişmek ve geliştirmek !
Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, herkesin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.

“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu herkesin bilincine kişisel&ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vererek, bireysel seanslar yaparak ve uzman eğitmenlerle birlikte “Ben zamanı” tatilleri organize ederek gerçekleştirmektedir.

Zihinsel dönüşüm&duygu boşaltım yöntemleri (EFT, REGRESYON, EZOTERİK ŞİFA) harmanlayarak kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır.

“Ben zamanı” kişisel&ruhsal gelişim merkezini 2011 yılında kurmuştur. Bugün merkez mekandan bağımsız her yerde özgürce “Ben zamanı” etkinliklerini, eğitim ve seminerlerini düzenlemektedir.

** Kendi farkındalıklarıyla birlikte danışanlarının regresyon deneyimlerine yer verdiği ilk kitabı
“KADIN OLMAK”tır.

Hande Akın

Mavi sularda 'Ruhsal Survivor' tatili..Yaşam Koçu ve İlişki Uzmanı Hande Akın ile birlikte... (HANDE AKIN)0:00
0:00