Hande Akın'ın ilk kitabı Kadın Olmak

Hande Akın’ın kadın olma macerası ve danışanlarının gerçek REGRESYON seanslarının hikayelerinden oluşmaktadır. Görüşlerinizi ve kitabı okurken deneyimlediklerinizi paylaşmanızı dileriz.

Yaşadığımız toplumda; kadın olmak, kız olmak, erkek olmak, adam olmakla ilgili o kadar çok kültürel şartlanmamız var ki…

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de ellerinden düşürmeden okuyacakları kitap KADIN OLMAK! Neden derseniz?

Çünkü bir kız çocuğunun, kadınlığını ve özellikle erkeklerle olan ilişkilerini şekillendiren bir erkek; babaları… Kızı olan babalara önemle duyurulur.

Ayrıca; her erkeği doğuran, büyüten, besleyen bir kadın. Ve her erkek kendini şekillendiren kadından mutlaka bir iz taşır. İzleri ve hayatınızdaki kadınları bambaşka bir gözle görmek için keyifle okumanızı diliyorum.
img-erkekler

Bilmiyorum nasıl bir kadınım ben. Kadın mıyım ben ?

Kadın olarak nitelenmek ayıp değil mi ?

Kızım ben! Kız mıyım ? Genç bir kız mıyım ?

Genç bir kadın mıyım ? Kimim ben ?

Neyim ben ?

Kadın olmak kitabı ile tüm kadınların ve erkeklerin içindeki eril ve dişil enerjinin dengelenmesine kadın-erkek ilişkilerinin şifalanmasına niyet ediyorum.

Her kadın içindeki küçük kızla buluşsun…

Kadın olmaktan mutlu ve memnun olsun… Kadın bedeninde olmayı sevsin… Yaşamını sınırlandıran tüm duygu, korku ve inançlardan özgürleşsin… İhtiyaç duyulan sadece yüzleşme cesareti, değişim kararlılılığı ve yük yaratan her türlü duygudan özgürleşme isteğidir. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeniden İNSAN olmak KADIN olmak

AŞK Olmak

Kadın Olmak kitabını tüm D&R mağazalarından ve aşağıdaki linkten alabilirsiniz. Kadın Olmak kitabının sesli  versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

storytel-kitaphead-logo

Anlatacaklarım Var

Hande Akın Yeni Hayat

Hande Akın Yeni Hayat

Yazmak şifalandırır. Duygularımı, deneyimlerimi, farkındalıklarımı yazarak paylaşmak en sevdiğim, en eğlendiğim eylemlerden biridir. Yazdıkça gönlümden gönlünüze bir köprü kurduğumu hissederim. Gönül sofranıza misafir olurum.

Siz okudukça, hissettikçe, paylaştıkça yazdıklarımın enerjisi artar.

Yazdıklarım şifa olsun, ilham olsun, MUTLULUK olsun niyetiyle yazıyorum. Keyifle, farkındalıkla okumanızı diliyorum.
Öncelikle kitabım “Kadın Olmak” ı ve tüm yazılarımı…

TÜM YAZILARIM İÇİN LİNKİ TIKLAYIN
img-hande-kitap-gorsel-2
0:00
0:00