Sadece sevgi iyileştirir, iyi hissettirir. SEV... çok SEV!

Regresyon, EFT Uygulayıcısı (Duygulardan özgürleşme tekniği)

Davranışlarımızın, kararlarımızın ardında bilinçaltımız vardır. Bilinçaltımızda da anne karnından itibaren yaşadığımız olayların duyguları ve korkuları bulunur. Yani davranışlarımızın ve kararlarımızın ardında duygular ve korkular vardır. Daha bilinçli, mutlu bir yaşam sürdürmek, kendimiz için sağlıklı kararlar almak üzere; duygularımızın ve korkularımızın sıkışmış duygusal enerjilerinden özgürleşmek gerekir. Duygusal özgürleşme sağlayan EFT ve REGRESYON teknikleri hatırladığımız ya da hiç hatırlamadığımız yaşamımıza etki etmiş tüm olaylarla yüzleşmemizi ve bu olayların sıkışmış duygusal enerjisini serbest bırakarak rahatlamamızı sağlar. Rahatlayınca iyi hissederiz. Amaç iyi hissetmektir. İyi hissederek sağlıklı kararlar almanızı ve yaşamınızda olmasını istediğiniz şeyleri yaratmanızı duyguları sağaltarak, ifadeyle kanalize ederek EFT ve REGRESYON duygusal özgürleşme tekniklerini uygulayarak destekliyorum.

Bu evrensel teknikleri uygulayarak yaptığım çalışmalarımın gerçek hikayelerinden bazıları Kadın Olmak kitabımda yer almaktadır. En çok sorulan sorulardan biri de geçmiş yaşam regresyonudur.

Bu yaşamda yaşadığınız sorunun kaynağı ne ise çalışma esnasında bilinçaltınız oraya gider. Bu anne karnında bir anda olabilir, bu yaşamınızda tıkandığınız bir anda, başka bir yaşamınızda olan bir durumda.

 

EFT duygulardan özgürleşme tekniği bedenimizdeki meridyenlerde birikmiş, sıkışmış duygusal enerjiyi boşaltmak üzere destek olur.

 

Daha detaylı bilgilenmek için ilgili videoları izleyebilirsiniz.

EFT, REGRESYON nedir? Nasıl fayda sağlar?

Eft Nedir?

Regresyon Nedir?

Regresyon nedir? Nasıl fayda sağlar?

EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği

0:00
0:00