Gölge yaralarımızı şifalandırmak!

 

İçimizdeki Gölgeleri Şifalandırma Kampı

(31 Mayıs,1-2-3 Haziran 2018)

 

30 Mayıs Çarşamba 19.00 etkinlik tanışma toplantısı @ Ben zamanı Nişantaşı

 

Erken çocukluk ya da ergenlik yıllarımızdan gelen gölge yaralarımız, kimliğimizin gerçek bir parçası gibi hissetmemize neden oluyorlar. En temel yaralarımızı görmezden geldiğimizde, bize zarar verebilecek yollarla dikkat çekmeye çalışırlar, kişisel ilişkilerimizde tahribata neden olurlar. Ruhsal seviyede, gölgelerimiz yıllarca ve birçok farklı yaşam süresince bile hasar vermeye devam edebilirler.

 

Gölgedeki karanlık tarafımızın – gizli tuttuğumuz – korkulacak veya utanılacak bir şey olmadığını gördüğümüz an içsel huzura ve mutluluğa ulaşacağımız bir yolculuğa doğru muhteşem bir değişim yaratabilir. İşte o zaman cevabını yıllarca aradığımız soruları sorabilir ve içimizde sakladığımız o derin arzuya ulaşabiliriz.
Kalpten özlediklerimizi tespit ettiğimizde, acı veren duyguların nasıl bir direniş yarattığını da keşfedeceğiz ve oradan da, uzun yıllar boyunca benzer senaryoları tekrarlamamıza ve sıkışıp kalmamıza neden olan yaraları iyileştirmenin bir yolunu göreceğiz. Bunu yaptığımızda muhteşem dönüşümleri sadece kendimiz için hissetmekle kalmaz, hayatımızın her alanında etrafımızdaki insanlarla, özellikle en yakın ilişkide olduklarımızla, nasıl bağlar oluşturduğumuz ve iletişim kurduğumuzu da görürüz. Karanlığa ışık tuttuğumuz an o dağılır. O an gölge yanlarımızın ne kadar güzel olduğunu, bizi ne kadar güvensiz, sorunlu ya da problemli hissetmiş olsak da, her birimizi nefes kesici bir şekilde insan yapan şeyin o gölgeler olduğunu ve gerçekten korkacak hiçbir şey olmadığını da anlarız.

 

Yeniay ve Dolunay enerji olarak yoğun dönemlerdir ve iyileşmemiş ve bastırılmış duygusal yaralarımızı vurguladıkları ve büyüttükleri bilinir. Bu nedenle, güçlü ay fazları sırasında kendimizi kıstırılmış, en ufak bir etkileşimin dengemizi bozduğunu, kolayca tembelleştiğimizi sıklıkla hissederiz.

 

Çalışma süresince, bir dizi imgeleme, nefes çalışması, ellerimizle çalışma ,
bilinçli iletişim, meditasyonlar, eril ve dişi arketipler, grup egzersizleri ve iç dünyamızı keşfetmemizi sağlayacak çalışmalar yapacağız.Hem diğer katılımcıların hem de kendi çalışmalarımıza tanıklık ederek ve onları destekleyerek derin bir dönüşüme tanıklık etmiş olabileceğiz.

 

Aşk, bir nektar, içgörü, uyanıştır. Bizi an be an yeniden yaratır ve bizi geçmişimizden özgürleştirir.. Aşk beni her yönden açtı. Her zaman kolay ya da keyifli değildi. Genellikle gerçek ve ham ve acı verici idi. O varlığımızda kapalı olan, sıkıştırılmış olan ve acı çektiğimiz her bölgemize nüfuz eder. Yaralarımızı açığa çıkarır. Sadece açık olduğumuz zaman gerçekten sevip, sevilebiliriz. Aşk, kendimizi ona açtığımız zaman içimize girer, en derin yaralarımıza dökülür ve hepimizin tam olduğunu hatırlatır. Bağışlama ve Şükran aracılığıyla iç barış ve mutluluğa ulaşmamıza yardımcı olur.

 

Beni gördüğün için teşekkürler.
Beni sevdiğin için teşekkür ederim.
Kalbimi kırdığın için beni paramparça yaptığın için teşekkür ederim.
İyileşmemde bana yardım ettiğin için teşekkür ederim.
Beni gerçek yaptığınız için teşekkür ederim.
KARANLIKTA GÖREN KADIN …

 

Son Kayıt Tarihi: 25 Mayıs 2018 1.700 TL

 

Kamp Tarihleri (3 Gece 4 Gün): 31 Mayıs 2018 (Perşembe – Pazar)

Konaklama Yeri: Hayıtbükü Ahşap Evler / Datça

http://(http://www.hayitbuku.com.tr/tr/anasayfa)

 

Kamp Bilgileri ve Ücreti:

 

Kamp Bilgileri, ücret ve kayıt işlemleri için akinhande@gmail.com dan 31 Mayıs Kampı belirterek bize ulaşabilirsiniz.

Datça Ulaşım Bilgileri: * Datça’ya ulaşım ve transfer ücreti katılımcıya aittir.

Uçak ile: Dalaman Havalimanı’ndan Datça’ya ulaşabilirsiniz.

 

(Kampımız 31 Mayıs Perşembe 17.00’de başlayacak ve 3 Haziran Pazar 14.00’te sona erecektir.
Uçak biletlerinizi 31 Mayıs Perşembe sabahı ve 3 Haziran akşamı olarak alabilirsiniz. Ya da dönüşünüzü akışa bırakabilirsiniz 🙂

Dalaman Havaalanı / Hayıtbükü arası arabayla yaklaşık 3 saat sürmektedir. )

Önerilen Uçuşlar

THY 07.15 ya da 08.55 – Pegasus 07.25 ya da 10.35

*Önerdiğimiz uçuşlarla gelecek olanlar için toplu transfer ayarlanacaktır. Ücret kişi sayısına göre değiştiği için daha sonra bildirilecektir.

Ayrıca Datça Merkez’den gelecekseniz Mesudiye Köyüne giden dolmuşlara binerek Hayıtbükü Ahşap Evleri’nde inebilirsiniz.

Bodrum’dan sabah 09.00 Datça Feribotu ile gelebilirsiniz.

Otobüs ile: Marmaris Otogarı’ndan Datça dolmuşlarına binerek Datça’ya gelebilir, buradan Mesudiye Köy dolmuşunu veya anlaşmalı olduğumuz taksiyi tercih edebilirsiniz.

Yemek: Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeğinde, Hayıtbükü Ahşap Evleri’nin kendi bahçesinden toplanarak pişirilen organik yemekleri yiyeceğiz.

Sorularınız ve katılım için akinhande@gmail.com
05327832141

22291478_10159411686655453_3279055376411592130_o

Deva Dwabha hakkında
Deva Dwabha uluslararası bir mistik, spiritüel bilgelik uygulayıcısıdır. Son 38 yıl boyunca, bireysel olarak ve gruplar halinde kadim bilgelik kullanarak, binlerce kişinin kendi ruhlarının sihirli aynasına bakmalarına ve arketipsel sembolleri manevi gelişim ve dönüşüm için güçlü bir araç olarak kullanmalarına yardımcı oldu. En yakın arkadaşı Osho ile uzun yıllar birlikte çalışmış ve rehberlerliğinden yararlanılmıştır.

 

Farkındalığımızı derinleştirmek, problem çözmede yapılması gereken iç ve dış çalışmalara dikkatimizi çekerek seçeneklerimizi keşfetmeye, seçimler yapmamıza ve hayatımıza yeni yönler bulmamıza yardımcı olabilir.

 

Dwabha, Hindistan’ın Rishikesh şehrinde yaşıyor ve hayatını kadınların gücünü yeniden kazanmasına, zorla çalıştırılan çocuklara, yoksulluk ve okur yazma bilmeyen kişilere okuma yazma konusunda yardımcı olmaya adamıştır.

 

(Deva Dwabha ile İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yapılacaktır.)

img-hande-about-5

Hande Akın hakkında
İletişim & İlişki Uzmanı, EFT & Regresyon Terapisti
İlham Veren Konuşmacı & Yazar
Bir insan…
Hayat amacının; akışta kalarak neşeyle ve keyifle insanları desteklemek olduğunu keşfettiğinde; iletişim & ilişki uzmanı sıfatıyla bunu gerçekleştirebileceğini düşündü. Kendini bireylerin kişisel & ruhsal gelişimini destekleyerek gelişmeye ve geliştirmeye adadı. Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, hepimizin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.
“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere, kişisel & ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vermektedir. Kişinin ya da kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası; kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra BİRlik farkındalığını, BİZ olmayı, BİR olmayı deneyimlediğini deneyimlemiştir. Yaşamın her alanında MUTLULUK değerinin yaratılabileceğine inanır.
1977 İstanbul doğumlu, Kova burcu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Yaşam koçluğu ile zihinsel dönüşüm & duygu boşaltım tekniklerini (EFT, Regresyon, Ezoterik şifa) harmanlayarak kalbinin rehberliğinde, kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır. İlk kitabı Kadın Olmak 2014 yılında çıkmıştır. 2015 yılında hazırlayıp sunduğu televizyon programları yayınlanmaya başlamıştır. ’’Hayatım hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak 2017 yılından beri sahnelemektedir. Virgin Radyo’da Geveze Show’a konuk olmaktadır.
‘’AŞK OL’’ ikinci kitabıdır.

 

30 Mayıs Çarşamba 19.00 tanışma toplantısı için yer

Ben zamanı

Abdi İpekçi Cad. no32/1 Deniz apt. Nişantaşı

 0:00
0:00