Gölge yaralarımızı şifalandırmak!

İçimizdeki Gölgeleri Şifalandırma Kampı

(11-14 Eylül 2018)

 

Erken çocukluk ya da ergenlik yıllarımızdan gelen gölge yaralarımız, kimliğimizin gerçek bir parçası gibi hissetmemize neden oluyorlar. En temel yaralarımızı görmezden geldiğimizde, bize zarar verebilecek yollarla dikkat çekmeye çalışırlar, kişisel ilişkilerimizde tahribata neden olurlar. Ruhsal seviyede, gölgelerimiz yıllarca ve birçok farklı yaşam süresince bile hasar vermeye devam edebilirler.

 

Gölgedeki karanlık tarafımızın – gizli tuttuğumuz – korkulacak veya utanılacak bir şey olmadığını gördüğümüz an içsel huzura ve mutluluğa ulaşacağımız bir yolculuğa doğru muhteşem bir değişim yaratabilir. İşte o zaman cevabını yıllarca aradığımız soruları sorabilir ve içimizde sakladığımız o derin arzuya ulaşabiliriz.

golge
Kalpten özlediklerimizi tespit ettiğimizde, acı veren duyguların nasıl bir direniş yarattığını da keşfedeceğiz ve oradan da, uzun yıllar boyunca benzer senaryoları tekrarlamamıza ve sıkışıp kalmamıza neden olan yaraları iyileştirmenin bir yolunu göreceğiz. Bunu yaptığımızda muhteşem dönüşümleri sadece kendimiz için hissetmekle kalmaz, hayatımızın her alanında etrafımızdaki insanlarla, özellikle en yakın ilişkide olduklarımızla, nasıl bağlar oluşturduğumuz ve iletişim kurduğumuzu da görürüz. Karanlığa ışık tuttuğumuz an o dağılır. O an gölge yanlarımızın ne kadar güzel olduğunu, bizi ne kadar güvensiz, sorunlu ya da problemli hissetmiş olsak da, her birimizi nefes kesici bir şekilde insan yapan şeyin o gölgeler olduğunu ve gerçekten korkacak hiçbir şey olmadığını da anlarız.

 

Yeniay ve Dolunay enerji olarak yoğun dönemlerdir ve iyileşmemiş ve bastırılmış duygusal yaralarımızı vurguladıkları ve büyüttükleri bilinir. Bu nedenle, güçlü ay fazları sırasında kendimizi kıstırılmış, en ufak bir etkileşimin dengemizi bozduğunu, kolayca tembelleştiğimizi sıklıkla hissederiz.

 

Çalışma süresince, bir dizi imgeleme, nefes çalışması, ellerimizle çalışma,
bilinçli iletişim, meditasyonlar, regresyon, eft, eril ve dişi arketipler, grup egzersizleri ve iç dünyamızı keşfetmemizi sağlayacak farkındalık çalışmaları yapacağız.Hem diğer katılımcıların hem de kendi çalışmalarımıza tanıklık ederek ve onları destekleyerek derin bir dönüşüme tanıklık etmiş olabileceğiz.

 

Aşk, bir nektar, içgörü, uyanıştır. Bizi an be an yeniden yaratır ve bizi geçmişimizden özgürleştirir.. Aşk beni her yönden açtı. Her zaman kolay ya da keyifli değildi. Genellikle gerçek ve ham ve acı verici idi. O varlığımızda kapalı olan, sıkıştırılmış olan ve acı çektiğimiz her bölgemize nüfuz eder. Yaralarımızı açığa çıkarır. Sadece açık olduğumuz zaman gerçekten sevip, sevilebiliriz. Aşk, kendimizi ona açtığımız zaman içimize girer, en derin yaralarımıza dökülür ve hepimizin tam olduğunu hatırlatır. Bağışlama ve Şükran aracılığıyla iç barış ve mutluluğa ulaşmamıza yardımcı olur.

 

İçindeki ışığı ve yaşamı onurlandırıyorum. Paylaştığımız herşey için şükrediyorum.

Bu çalışma Hande Akın’ın 9 yıldır katıldığı tüm eğitim ve spiritüel çalışmaların harmanlanmasıyla birlikte kalbinin rehberliğinde, Deva Dwabha’nın healing the inner shadow çalışmasından aldığı ilham ve öğrendikleriyle hazırlanmıştır. Türkiye’de ilk kez 31 Mayıs 2018’de Deva ile birlikte gerçekleştirilmiştir. Gerçekleşen çalışmanın videosunu linkten izleyebilirsiniz… Gölge yaralarımızı şifalandırma kampı

 

IMG_5968

 

Son Kayıt Tarihi: 20 Ağustos 2018

Kamp Tarihleri (3 Gece 4 Gün): 11-14 Eylül 2018 (Salı – Cuma)

Konaklama Yeri: Bonjuk Bay / Marmaris

http://bonjukbay.com

 

(Kampımız 11 Eylül Salı 17.00’de başlayacak ve 14 Eylül Cuma 12.30’da sona erecektir.
Uçak biletlerinizi 11 Eylül Salı sabahı ve 14 Eylül akşamı olarak alabilirsiniz. Ya da dönüşünüzü akışa bırakabilirsiniz. Uzatıp kalmak isteyenler Bonjukbay’la direk iletişime geçebilir.)

 

 

1- KONAKLAMA

 

Konaklama fiyatları 3 gece içindir. Konaklamaya kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri dahildir.

Sadece konaklama ücretini Bonjuk Bay’a, 14 Eylül Cuma son gün nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde % 8 banka komisyonu alınıyor.

* Kendi çadırı ile gelen için kişi başı 580 TL
* Lotus bud tek kişilik çadır kişi başı 870 TL
* Lotus belle iki kişilik büyük çadırlarda kişi başı 1060 TL
* Denize bakan iki kişilik WCli odalarda kişi başı 1290 TL
* Bungalow isimli iki kişilik taş evde kişi başı 1060 TL
* Üç kişinin rahat kalabileceği WCli taş evde kişi başı 1450 TL
* İçinde üç adet tek kişilik yatak olan taş odada kişi başı 1060 TL

 

Yemek: Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeğinde, Bonjukbay’ın kendi bahçesinden toplanarak pişirilen organik yemekleri yiyeceğiz. Yemekler, bitki çayları konaklama ücretine dahildir. Eksta içecekler hariçtir.

FullSizeRender 3

 

2- WORKSOP

 

Gölge yaralarımızı şifalandırma çalışmasının ücreti 550 TL’nin ön ödeme olarak 17 Ağustos tarihine kadar aşağıdaki hesaba yatırılması gerekmektedir. Lütfen dekontu iletmeyi unutmayın. Fatura istiyorsanız kdv eklenir.

Ödemeyi yapacağınız hesap:
Hande Akın / İş Bankası
Iban TR06 0006 4000 0011 1790 2165 75

Dekontu akinhande@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

 

3- TRANSFER:
Havaalanından Bonjuk koyuna gelişte tek seferlik toplu transfer ayarlayacağız. Dönüşte alınan biletlere göre iki transfer ayarlanabilir. Transfer ekstra bir ücrete tabiidir.

11 Eylül Salı sabahı Dalaman’a uçuş ve
havaalanından Bonjukbay’a transfer (ücret kişi sayısına göre ayrıca ödenecektir)

Önerilen Uçuşlar

THY 07.15 ya da 08.55 – Pegasus 07.25 ya da 10.35

 

4- Akış

 

11 Eylül Salı
12.30’a kadar kampa varış, yerleşme ve öğle yemeği
17.00-19.00 tanışma ve niyetler
19.30-21.00 Akşam yemeği
21.30 meditasyon, farkındalık egzersizleri

 

12 Eylül Çarşamba
8.00-9.00 meditasyon
9.30 Kahvaltı
11.00-12.30 grup regresyon çalışması
12.30-17.00 öğle yemeği, serbest zaman
17.00-19.00 Farkındalık çalışmaları
19.30-21.00 Akşam yemeği
21.30 meditasyon, farkındalık egzersizleri

 

13 Eylül Perşembe
8.00-9.00 meditasyon
9.30 Kahvaltı
11.00-12.30 grup çalışmaları
12.30-17.00 öğle yemeği, serbest zaman
17.00-19.00 Farkındalık çalışmaları
19.30-21.00 Akşam yemeği
21.30 performans

 

14 Eylül Cuma
8.00-9.00 partnerli çalışma
9.30 Kahvaltı
10.30-12.30 grup çalışmaları, kapanış
12.30 öğle yemeği, serbest zaman ve geri dönüş hazırlığı

FullSizeRender 5

 

Sorularınız ve katılım için akinhande@gmail.com
05327832141

Bu fotoğraf Bonjukbay’ın leziz kahvaltısı eşliğinde 🙂

FullSizeRender 2

Hande Akın hakkında
İletişim & İlişki Uzmanı, EFT & Regresyon Terapisti
İlham Veren Konuşmacı & Yazar
Bir insan…
Hayat amacının; akışta kalarak neşeyle ve keyifle insanları desteklemek olduğunu keşfettiğinde; iletişim & ilişki uzmanı sıfatıyla bunu gerçekleştirebileceğini düşündü. Kendini bireylerin kişisel & ruhsal gelişimini destekleyerek gelişmeye ve geliştirmeye adadı. Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, hepimizin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.
“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere, kişisel & ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vermektedir. Kişinin ya da kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası; kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra BİRlik farkındalığını, BİZ olmayı, BİR olmayı deneyimlediğini deneyimlemiştir. Yaşamın her alanında MUTLULUK değerinin yaratılabileceğine inanır.
1977 İstanbul doğumlu, Kova burcu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Yaşam koçluğu ile zihinsel dönüşüm & duygu boşaltım tekniklerini (EFT, Regresyon, Ezoterik şifa) harmanlayarak kalbinin rehberliğinde, kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır. İlk kitabı Kadın Olmak 2014 yılında çıkmıştır.

image-header-kitap-vs3

2015 yılında hazırlayıp sunduğu televizyon programları yayınlanmaya başlamıştır. ’’Hayatım hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak 2017 yılından beri sahnelemektedir. Virgin Radyo’da Geveze Show’a 2 yıl boyunca konuk olmuştur.
‘’AŞK OL’’ ikinci kitabıdır.

ask_ol_uc_boyutlu0:00
0:00