Mavi Yolculuk

Her yolculukta insan kendinden kendine yürür.
Yürüdükçe insan keşfeder kendini, içindeki “BEN”leri…
ve Yunus’un dediği gibi bir “BEN” var benden içeri…
Kendinizle tanışmaya, değişime, dönüşüme hazırsanız, yepyeni bir hayat istiyorsanız kendinizle ve ilahi akışın sürprizleriyle mavi yolculukta buluşalım. AŞK’a GELin…

Hande Akın ile farkındalık sohbetleri, meditasyonlar, REGRESYON TERAPİSİ, EFT, EZOTERİK şifa, Recall Healing, Aile konstelasyonu sistemlerinin bakış açısıyla çalışmalara ve doğanın eşsiz şifasıyla BİRleşmeye davetlisin.

daea946a-f8ea-4279-9eea-17da911409cf

Bir taraf MAVİ bir taraf YEŞİL…
Kalpten bir hissediş, içsel bir çekiliş varsa yerin hazır! 22 Mayıs Cumartesi günü 14.00’te Bodrum’dan Göcek’e hareket edecek teknede 8 kabin bulunmaktadır.

Toplam 14 kişi olarak yapılan bu yolculukta Hande Akın çalışmalarıyla ÖZden geleni paylaşıyor. Her bir katılımcı için bükülmez bir gelişim niyeti, içsel yolculuğun tatlı heyacanı ve gerekli maddi koşulları sağlamak yeterlidir 🙂

 

b928a5e8-ede8-48dc-a2da-475eb78d7429

Kamaralar iki kişi paylaşımlıdır. Ancak; yıldızların altında uykuya dalmak ve güneşin doğuşunu izleyerek uyanmak için güvertede yeriniz hazır.

IMG_6920

Sabah, öğle, akşam yemekleri, 5 çayı ve ikramları teknedeki mürettabatın ücreti ve tüm kişisel&ruhsal gelişim çalışmaları, 7 gece teknede konaklama dahildir. Ulaşım hariçtir. 22 Mayıs Cumartesi 2021 14.00 tekne giriş, 29 Mayıs Cumartesi 09.00 sabah kahvaltısının ardından Göcek’te tekneden çıkıştır.

İptallerde ücret iadesi yapılmaz.

%50 rezervasyon ödemesi için son gün 10 Mayıs 2021

Tamamının ödenmesi için son gün 17 Mayıs 2021

Ödemesini yapanlar 14 kişilik kontenjana dahil olur.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz 🙂

İki kişilik kamarada tek kişi konaklama ücreti farklıdır.

Kamaralar iki kişi paylaşımlıdır. Duş ve elektirikli wc mevcuttur.
Kontenjan 14 kişiliktir. Kdv dahil değildir.

Katılımcı görüşü için izleyin https://www.youtube.com/watch?v=kN35T4TGEyg
2015 yolculuğu videosu https://youtu.be/78BcgX1dxpM
2016 yolculuğu videosu https://youtu.be/MHN2mnR1b1M

2018 Haziran yolculuğu videosu https://www.youtube.com/watch?v=uyZC9NQFHqs

2018 Eylül yolculuğu videosu https://youtu.be/TafwG3UPxps
Sabah Gazetesi’nden Gül Kireklo’nun bu çalışmayı anlatan yazısı https://www.handeakin.com/mavi-sularda-ruhsal-survivor-tatili-gul-kireklo/

2020 Haziran yolculuğu videosu https://www.youtube.com/watch?v=nLT-yKZpl34

2020 Eylül yolculuğu videosu https://www.youtube.com/watch?v=VLfVNMFZcpU

Sorularınız ve kayıt için
akinhande@gmail.com 05327832141

Hande Akın hakkında
Hayat amacı; akışta kalarak keyifle ve neşeyle insanlara destek olmak, insanların daha mutlu olmaları için kişisel dönüşümlerini desteklemek böylece; gelişmek ve geliştirmek !
Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, herkesin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.
“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu herkesin bilincine kişisel&ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vererek, bireysel seanslar yaparak ve “Ben zamanı” tatilleri organize ederek gerçekleştirmektedir.“Ben zamanı” 2010 yılında kurmuştur.
Zihinsel dönüşüm&duygu boşaltım yöntemleri (EFT, REGRESYON, EZOTERİK ŞİFA, RECALL HEALING) harmanlayarak kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır. İlham veren, umudu besleyen, motivasyon sağlayan konuşmacıdır.
Kendi farkındalıklarıyla birlikte danışanlarının regresyon deneyimlerine yer verdiği ilk kitabı “KADIN OLMAK”tır.

kadin olmak 3 boyutlu kapak 4. baskiask_ol_3D 2.baskı0:00
0:00