Sihirli değnekler var…

‘’Karşı Yaka Işıkları’’yla İzzet Memi’den şifa aktı…

 

Dün gece, uzun zamandır gitmek istediğim ama mükemmel zamanlama ile buluştum sevgili İzzet’in oyunuyla… Sadece oyun demek çok basite indirgiyor aslında… Sahneden sergilenen bir oyunla nasıl farkındalık yaratıldığını ve akabinde nasıl şifa aktığını gördüm, deneyimledim, hissettim.

 

İçinden geçtiğim sürece öyle güzel dokundu ki İzzet’in oyunu, söyledikleri… Kalbime iyi geldi sanki bir sihirli değnek değdi. Kişisel&ruhsal gelişimin içinde olunca herşeyi kendinde arama, anlama ve şifalandırma gibi bir illüzyona düşüyor insan… Belki de hakikattan kaçmak için bu davranış biçimi ve eylemler biçilmiş kaftan… Hakikat ise herkese göre farklı değil mi?

 

İzzet’ten inci gibi bir söz… ‘’Spiritüellik de yarama basılana kadar!’’ Baktımki yarama basılması söz konusu, baktımki arafta kalma durumu, kangren olmuş parmağı kesmek en doğrusu…
Bir karar verdiğinizde gücünüzdesiniz.

 

Bu süreçte deneyimlenen duygular ise yaşamda var olduğunuzu hissettiriyor. Yaşamda var olmak için duyguların gerekliliği hissi, algısı ne ilginç değil mi? Varlığımızı duygu ve hislerimizi yaşadıkça deneyimliyoruz. Duygu, his olmadan yaşamda var olamaz mıyız? Pekala da VAR oluruz ama bu da doğal değil. İnsan olmak değil!

 

Kırgınlık, kızgınlık, kıskançlık, üzüntü, öfke, yalnızlık, sevinç, neşe, heyecan, coşku, AŞK ve daha pek çok duygunun içinden geçiren, kendini olduğu gibi maskesiz, hesapsız, kitapsız olduğu haliyle ortaya koyan cesur ve güzel ruhlara minnettarım.

 

Bu farkındalığı; ‘’Karşı Yaka Işıkları’’ oyunu ve sonrasında yaptığı interaktif sohbetle yaşamama vesile olan İzzet Memi’ye gönülden teşekkür ediyorum. İzzet’ciğim dün akşam sihirli değnek değdi.

 

Bu vesileyle tanışmanızı, Karşı Yaka Işıkları’nı izlemenizi, Açık Ruh Ameliyatı kitabını okumanızı diliyorum.

Sihirli değnekler var…

 

İzzet Memi’nin konuk olduğu tv programımı izlemek için linke tıklamanız yeterli 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=aY8KX–xa3Y

FullSizeRender

Sevgilerimle…
Hande Akın
24.08.20160:00
0:00