Acının üstü intikamla kaplanır…

#casadepapel izlemek için tıklayın

Acının üstü intikamla kaplanır ve savaş başlar… Kişi acı duygusuyla yüzleşemediğinde savaşır.

Kişiyi savaşmaya iten, acısının üstünü örttüğü intikam duygusudur.

O yüzden savaşanlara, canınızı bilerek ve isteyerek yakanlara, merhamet duygusundan yoksun olanlara farkındalıkla bakalım.

 

Üstesinden gelemedikleri büyük bir acıları olduğunu hissedebiliriz. Çok sevdikleri birini kaybetmiş olabilirler, bu kişi ellerinden zorla alınmış olabilir. İstemedikleri davranışlara maruz kalmış, fiziksel ve duygusal şiddet görmüş olabilirler. Daha da pek çok sebebi olabilir.

 

IMG_1411

 

Bilinçli insan savaşmak yerine, duygularıyla yüzleşebilir. Her ne yaşadıysa kendini sevgiyle iyileştirmek için elinden geleni yapabilir.

 

Hooponopono kadim şifa aracını kullanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için yüreğimizin sevgi dolu olması gerek. İşte kanser de üstünü örttüğümüz acının bedende savaş ilan etmesi sağlıklı hücrelere saldırması olabilir. Bunları fark etmek, idrak etmen iyileşmeye giden hızlı, etkin yol olabilir.

 

Lütfen hep hatırlayın duygular enerjidir. Duygula ifade edilmedikçe, kanalize edilmedikçe, serbest bırakılmadıkça, enerji bedeninizde maddeleşir, form alır. Ardından fizik bedene yansır. Pek çok tedavi ile hastalığı iyileştirebilirsiniz. Ancak; duygularınızla yüzleşmedikçe hastalık tekrar edebilir.

 

Duygularınla yüzleş!

💫 acını görüyorum, üzgünüm

💫 özür dilerim

💫 lütfen beni affet

💫 seni seviyorum

 

Size yapılmış siz de acı öfke intikam yaratan ne varsa iyileştirmek savaşı barışa dönüştürmek için iyi gelir.

 

Şifa niyetine paylaşmanız dileğiyle,

Hande0:00
0:00