Farkındalıkla değişim tatili

”Ben zamanı” geldi!

BEN’LE İLETİŞİM & İLİŞKİLER
Her yolculukta insan kendinden kendine yürür.

Yürüdükçe insan keşfeder kendini, içindeki “BEN”leri…
ve Yunus’un dediği gibi bir “BEN” var benden içeri…

Kendinizle tanışmaya, değişime, dönüşüme hazırsanız, yepyeni bir hayat istiyorsanız kendinizle ve ilahi akışın sürprizleriyle Küçükkuyu’da buluşalım.
Farkındalık sohbetleri, ve doğanın eşsiz şifasıyla BİRleşmeye davetlisin.
Muhteşem Ege Denizi, Zeytin Ağaçlarının oksijeni ve harika havasıyla organik 2 gün geçirmek için şimdiden BEN ZAMANI yaratın.

 

66

 

21-22-23 Temmuz 2018
Sabah, öğle, akşam yemekleri 5 çayı ve ikramları, 2 gece otelde konaklama dahildir.

Odalarda 1 adet double yatak, yatak olabilen tek kişilik bir koltuk, özel duş ve klima mevcuttur) Mekana ulaşım hariçtir.

Kaymaktepesi tatil evleri Küçükkuyu, Ayvacık, Çanakkale

Sadece 5 oda olduğundan 950 TL ödemenin 9 Temmuz 2018’e kadar yapılması gerekmektedir. Etkinlik tarihine bir hafta kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

DSC_4173

 

Hande Akın hakkında
İletişim & İlişki Uzmanı, EFT & Regresyon Terapisti
İlham Veren Konuşmacı & Yazar
Bir insan…
Hayat amacının; akışta kalarak neşeyle ve keyifle insanları desteklemek olduğunu keşfettiğinde; iletişim & ilişki uzmanı sıfatıyla bunu gerçekleştirebileceğini düşündü. Kendini bireylerin kişisel & ruhsal gelişimini destekleyerek gelişmeye ve geliştirmeye adadı. Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, hepimizin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.
“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere, kişisel & ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vermektedir. Kişinin ya da kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası; kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra BİRlik farkındalığını, BİZ olmayı, BİR olmayı deneyimlediğini deneyimlemiştir. Yaşamın her alanında MUTLULUK değerinin yaratılabileceğine inanır.
1977 İstanbul doğumlu, Kova burcu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Yaşam koçluğu ile zihinsel dönüşüm & duygu boşaltım tekniklerini (EFT, Regresyon, Ezoterik şifa) harmanlayarak kalbinin rehberliğinde, kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır. İlk kitabı Kadın Olmak 2014 yılında çıkmıştır.

image-header-kitap-vs3

2015 yılında hazırlayıp sunduğu televizyon programları yayınlanmaya başlamıştır. ’’Hayatım hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak 2017 yılından beri sahnelemektedir. Virgin Radyo’da Geveze Show’a iki yıl boyunca konuk olmuştur.
‘’AŞK OL’’ ikinci kitabıdır.

ask_ol_uc_boyutlu0:00
0:00