Her Salı BEN zamanı & BİZ zamanı

 

Kalbin bilgeliğinde yaşamak için…

Farkındalık sohbetleri ve meditasyon

 

3 Ekim 2017 itibariyle her Salı 19.00 -20.30 arasında

 

Bu bir grup çalışmasıdır.

 

Her bir katılımcı ile koçluk, eft, regresyon teknikleriyle çalışılırken diğer katılımcılar da farkındalık kazanır. Ortak bilinç alanında hepimize ait düşünceler, duygular, korkular olduğundan dönüşüm esastır.

Bir kişinin değişimi ve dönüşümü kuantum alanda 350.000 kişiye etki eder.

 

Bu program ile her Salı akşamı kendinize ”Ben zamanı” yaratarak kişisel gelişiminize yatırım yapar ve dönüşümünüze katkı sağlarsınız. Bakış açınız zenginleştikçe, yaşadığınız olayların, hallerin ardındaki hikmeti görebilmeniz kolaylaşır. Sorularınıza cevap, sorunlarınıza çözüm bulmanız kolaylaşır. Hayalleriniz, hedefleriniz için harekete geçmeniz desteklenir. Kişi ”BEN”i tanıdıkça, kör noktalarını fark ettikçe ”BİZ” bilincine, birlik farkındalığına doğru keyifli bir yolculuğa başlar.

 

İçerik;

Her bir katılımcının niyeti doğrultusunda konuşmak, çözümlemek, dönüştürmek istediği konu, tema, duygu ya da korku ne ise ona göre şekillenir. Niyetimizin gücüyle birlikte hareket ettiğimizde, vakti saati geldiyse herşey değişir ve dönüşür.

”Değişmeyen tek şey değişimdir.”

 

Bu 12 haftalık programın amacı; her koşulda içsel dengeyi koruyarak kalbinizden gelen rehberlikle yol almanızı desteklemektir.

 

MEDİTASYON, EFT, REGRESYON, KOÇLUK tekniklerinin yanı sıra anda ve akışta gerçekleşen araç yöntemlerle ile sezgilerini birleştiren Hande Akın bilgi, deneyim ve farkındalıklarını şifa niyetiyle paylaşmaktadır.

 

Her Salı için katılım ücreti 150 TL + kdvdir.

3 Ekim 2017 Salı günü başlayan program 19 Aralık 2017 Salı günü 12 ders olarak tamamlanacaktır.

12 ders için peşin ödeme ile toplam ücret 1.500 TL + kdvdir.

 

10 kişilik yerimiz olduğundan 20 Eylül 2017’ye kadar katılımını bildiren ve ön ödemesini yapanların kaydı kesinleştirilebilecektir.

 

Daha fazla bilgi ve kayıt için iletişime geçebilirsiniz. Lütfen tıklayın 🙂0:00
0:00