AŞK’a GEL… Mavi Yolculuk

Her yolculukta insan kendinden kendine yürür.
Yürüdükçe insan keşfeder kendini, içindeki “BEN”leri…
ve Yunus’un dediği gibi bir “BEN” var benden içeri…
Kendinizle tanışmaya, değişime, dönüşüme hazırsanız, yepyeni bir hayat istiyorsanız kendinizle ve ilahi akışın sürprizleriyle mavi yolculukta buluşalım. AŞK’a GELin…
Hande Akın ile farkındalık sohbetleri, meditasyonlar, REGRESYON, EFT, EZOTERİK şifa çalışmaları ve doğanın eşsiz şifasıyla BİRleşmeye davetlisin.

 

Bir taraf MAVİ bir taraf YEŞİL…
Kalpten bir hissediş, içsel bir çekiliş varsa yerin hazır! 15 Eylül Cumartesi günü 12.00’de Bodrum Seagarden’dan hareket edecek teknede 6 kabin bulunmaktadır. Toplam 10 kişi olarak yapılan bu yolculukta Hande Akın çalışmalarıyla ÖZden geleni paylaşıyor. Her bir katılımcı için bükülmez bir gelişim niyeti, içsel yolculuğun tatlı heyacanı ve gerekli maddi koşulları sağlamak yeterlidir 🙂

 

Katılımcılardan 

İnsana farklı bir bakış açısı sunan, hiç tanımadığın insanlarla paylaşabilmenin verdiği enteresan rahatlık ve müthiş koylar, güzel yemeklerle süslenmiş bir şifa yolculuğu…

 

Hande’ciğim mavi yolculuk muhteşemdi… Kendi içimize yaptığımız, içimizde derinlerde kalmış huzura kavuştuğumuz anlarla doluydu… Sonsuz sevgilerimle…

 

Hande’ciğim herşey için teşekkürler…

Duygularımı tarttığım, farkındalığımın arttığı bir geziydi. Kararlılıkla ve sabırla yoluma devam etme isteğim arttı. Huzurla yoluma devam edeceğim. Bana ışık oldun. Tekneden hafiflemiş olarak iniyorum.

 

Sevgili Hande,

Eski dost, seninle tekrar karşılaşmak bana inanılmaz iyi geldi. İnsan her gün ruhunu tanıyan biriyle karşılaşmıyor 🙂

Birşeylere ters baktığımın farkına vararak geldim. Ne kadar dirensem de o şeylerin neler olduğunu gösterdiğin için çok teşekkür ederim. Acımı paylaşmama destek olduğun için sana ömür boyu minnettarım. 

Bir yolculuktan bu kadar dinlenerek ve hafifleyerek döneceğime hiç inanmazdım. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Birgün bir yerlerde tekrar karşılaşmak dileğiyle…

IMG_3904

 

Katılımcı görüşü için izleyin https://www.youtube.com/watch?v=kN35T4TGEyg
2015 yolculuğu videosu https://youtu.be/78BcgX1dxpM
2016 yolculuğu videosu https://youtu.be/MHN2mnR1b1M

2018 yolculuğu videosu https://www.youtube.com/watch?v=uyZC9NQFHqs&t=5s

Sabah Gazetesi’nden Gül Kireklo’nun bu çalışmayı anlatan yazısı

https://www.handeakin.com/mavi-sularda-ruhsal-survivor-tatili-gul-kireklo/

Sorularınız ve kayıt için
akinhande@gmail.com 05327832141

Kamaralar iki kişi paylaşımlıdır. Ancak; yıldızların altında uykuya dalmak ve güneşin doğuşunu izleyerek uyanmak için güvertede yeriniz hazır. 2 kişilik duş ve tuvaletli kamarada iki kişi paylaşımlı olarak kişi başı ücret 2.600 TL, tek kişi olarak kalmak isterseniz ücret farkı 1.000 TL’dir.
Sabah öğle akşam yemekleri 5 çayı ve ikramları teknedeki mürettabatın ücreti ve tüm kişisel&ruhsal gelişim çalışmaları, 5 gece teknede konaklama dahildir. Bodrum’a ulaşım hariçtir.

Konaklama 15 Eylül Cumartesi 12.00’ye kadar tekneye varış ve 20 Eylül Perşembe sabah kahvaltısının ardından 10.00’da tekneden iniş şeklindedir.
Ödemenin 30 Ağustos 2018’e kadar kadar yapılması gerekmektedir. Yolculuk tarihine iki hafta kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz 🙂

IMG_0188

Hande Akın hakkında
Hayat amacı; akışta kalarak keyifle ve neşeyle insanlara destek olmak, insanların daha mutlu olmaları için kişisel dönüşümlerini desteklemek böylece; gelişmek ve geliştirmek !
Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, herkesin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.
“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu herkesin bilincine kişisel&ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vererek, bireysel seanslar yaparak ve “Ben zamanı” tatilleri organize ederek gerçekleştirmektedir.“Ben zamanı” 2010 yılında kurmuştur.
Zihinsel dönüşüm&duygu boşaltım yöntemleri (EFT, REGRESYON, EZOTERİK ŞİFA) harmanlayarak kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır. İlham veren, umudu besleyen, motivasyon sağlayan konuşmacıdır.
Kendi farkındalıklarıyla birlikte danışanlarının regresyon deneyimlerine yer verdiği ilk kitabı
“KADIN OLMAK”tır.

kadin-olmak-guzeldir

 

İkinci kitabı ”AŞK OL”dur.
ask_ol_uc_boyutlu0:00
0:00