REGRESYON Terapisi & EFT & KOÇLUK grup çalışmaları

Regresyon, bugünkü davranışlarımızı belirleyen ve etkileyen geçmişte yaşadığımız olayların, sıkışmış duygusal enerjisini boşaltarak yeniden iyi hissetmektir. Çocuklukta yaşadığımız hatta anne karnından itibaren hissettiğimiz her şey yetişkin olduğumuzda bizi etkiler. Bu bilgi özellikle 0-7 yaş arasında çocuklarda çok daha bilinçli bir şekilde ortaya çıkar. Bedenimizle, hayatla, kendimizle ilgili temel algımız, bu yaş aralığında ve ergenlik döneminde oluşur.

 

Danışanlarımla çalıştığım regresyon seanslarında gözlemlediğim; kararlarımızı etkileyen, davranışlarımızı belirleyenin her zaman bilinçaltımız olduğu.

 

Çocuk halimiz karar veriyor her şeye, biz farkında bile değiliz. Bu çocuk, yaşadığı ve ilk izlenimlerini aldığı olayların; duyguları ve korkularıyla davranıyor, karar veriyor. Geçmişte bir şekilde baş ettiği, hayatta kalmayı başardığı olaylar karşısında ifade edemediği sıkışmış duygular ve korkular var.

 

Bu bastırılan sıkışmış duygusal enerjiler de bir şekilde fobilere ve bazı sorunlara sebep oluyor.

 

Bilinçaltı; fobilerle bir nevi kişiyi oyalıyor ve esas olan derindeki duygularla kişinin yüzleşmesini engelliyor. Ya da hastalık gibi sorunlar yaratarak yaşadığı çatışmayı çözmeye çalışıyor.

 

Cevabını bulamadığınız sorularınız varsa, kendinizi biraz daha yakından tanımak ve keşfetmek istiyorsanız, fobilerinizle vedalaşma zamanı geldiyse, bağımlılıklarınızdan özgürleşme isteği varsa ve daha da önemlisi bilinçli farkındalığınızla yaşamınızı sürdürmek istiyorsanız belki de regresyon ile birikmiş duygularınızı serbest bırakma zamanı gelmiştir.

 

En fazla 12 kişiyle yapılan grup REGRESYON TERAPİSİ seanslarının süresi 1,5 saattir.

Grubun enerjisiyle birlikte, ortak duyguların serbest kalmasıyla rahat hissedilmesi ve kararsızlıkların ortadan kalkması, geçmişin yüklerinden özgürleşilmesi, bilinçaltının kontrolünde değil de bilinçli farkındalıkla yaşanması için tasarlanmış bir grup çalışmasıdır.

Regresyon nedir? videosunu izleyebilirsiniz.

TV programında REGRESYONu anlatıyorum, izlemek için linki tıklayın…

Daha detaylı bilgi için https://www.handeakin.com/eft-regresyon-terapisti/

Kayıt ve sorularınız için whatsapp 532 783 2141 akinhande@gmail.com

Aşağıda belirtilen grupların hepsine ya da birine katılabilirsiniz.

Her grup çalışmasına katılım ücreti 100 TL +KDV’dir.

Aylık katılımlarda 4 grup çalışması için toplam ücret 350 TL+KDV’dir.

27 Ocak 2021 itibariyle her Çarşamba, Perşembe

  1. GRUP ÇARŞAMBA   12.00-13.30
  2. GRUP PERŞEMBE   12.00-13.30
  3. GRUP ÇARŞAMBA   20.30-22.00

 0:00
0:00